+90 212 875 17 20
ceylan@ceylanmakina.com.tr

CEO Mesajı

Değerli İş Ortaklarımız ve Çalışma Arkadaşlarım,
Ceylan Makina Ailesi olarak 40.yılı geride bırakmanın gururunu yaşadığımız bugünlerde, geleceğe daha güçlü ve umutlu bakabilmenin heyecanı içindeyiz. Uluslararası düzeyde itibarlı bir kurumsal yapıya erişmek ve ülkemizdeki yaşam kalitesinin arttırılmasına katkıda bulunmak hedefi ile çıktığımız bu yolculukta web sitemizin yeni yüzüyle sizlerle birlikteyiz.
Kurulduğu günden buyana sektöründe başarılı ve öncü çalışmalara imza atan Ceylan Makina A.Ş. olarak yenilikçi anlayışımızı iş süreçlerine de yansıtarak fark yaratıyor, başarılarımızın ülkemizin başarısı olduğu bilinciyle hareket ediyoruz.
Bu doğrultuda; kurumsal yüzümüzü ve alt yapımızı da çağın getirdiklerine uygun şekilde yenileyip geliştirmekle beraber, varoluşumuzun simgesi olan logomuzu da değiştirdiğimizi paylaşmaktan mutluluk duyarız.
Değişimden uzak kalmak, direnmek yerine; ortaya çıkan yeni büyüme fırsatlarını yakalıyor, onları en iyi biçimde değerlendirerek kazancı arttırmak ve paylaşmak için çalışıyoruz. Rekabetten çekinmiyor bilakis rekabetin itici gücüne inanıyoruz. Elbette ki dengeyi sağlayıcı önlemler alarak yürüyoruz.
Rekabetçi kimliğimizi bu anlamda güçlendiriyoruz. Sürekli büyüme ve mükemmellik ile profesyonel yaklaşımı birleştirmek için kararlıyız. Ürün çeşitliliğimiz ve yüksek kalitemiz Avrupa’nın önde gelen markalarının seviyesinde olup, yerli üreticilere ise fark yaratmaktadır.
Ürün ve hizmet garantisi vererek, satış kanallarını kesintisiz destekliyoruz. Her zaman olduğu gibi pazardaki gereksinimleri takip ederek, müşterilerimize geniş ürün yelpazesiyle hizmet veriyoruz.
Aradığınız ihtiyaçlarınızı karşılamak için sadece makine parkımıza ve yenilikçi yeni teknolojilerimize yatırım yapmakla kalmıyoruz, aynı zamanda mühendislerimizin ve elemanlarımızın bilgi birikimini ve becerilerini geliştirmede iddialıyız Bütün bu varlıklar birleştirildiğinde, ürünlerimizi Avrupa, Asya ve Afrika'da başarıyla pazarlamaktan gurur duyuyoruz. Ceylan Makina olarak mutlak suretle Türkiye’deki ilgili bakanlıkların tüm Teknik Yönetmeliklerine uyumlu ve Avrupa Topluluğu Uyum Yasaları Standartları gereği belirlenmiş olan güvenlik testlerinden geçmiş kaliteli ve yenilikçi ürünleri pazarımıza durmaksızın yeni heyecanlar sunmaya devam edeceğiz.
Ortaklarımızın bizi tercih etmelerindeki asıl nedeni çok iyi biliyoruz; sadece makine üreten ve satan bir firma değiliz. Satış sonrası hizmet anlayışımız ve buna paralel eğitimlerimiz, sunduğumuz uzman teknik destek ve sağladığımız müşteri odaklı çözümler ile paydaşlarımıza değerler katıyoruz. Ürün yönetimini en iyi biçimde gerçekleştirerek, verimlilik ve karlılık dağıtıyoruz. Böylece markamızın pazar paylarını genişletiyoruz.
Risk yönetiminin iş yaşamının doğasında var olduğunu kabul ediyoruz. Verimlilik ve karlılık yolunda, iş ortaklarımız adına alınması gerekli riskleri almaktan çekinmiyoruz. Küresel ekonomik belirsizliklerin, kısa vadeli planları imkansızlaştırdığı dönemlerde bile, güçlü refleksler göstererek, en karmaşık gözüken, aşılmaz sanılan koşulları, yenilikçi uygulamalarımız ve paydaşlarımıza desteğimizle aşıyoruz. Profesyonel çözümler, dinamik aktivite ve güvenilir teslimat süreleri.
Uzun istikrarlı iş ilişkileri sunarak sizleri memnun müşterilerimiz arasına katılmaya davete diyoruz.
Bu yolda bize inanan, bizimle birlikte yürüyen, hayallerimizi paylaşarak yanımızda olan tüm çalışanlarımıza, müşterilerimize, yatırımcılarımıza, iş ortaklarımıza ve sosyal paydaşlarımıza da buradan bir kez daha Ceylan Makina adına teşekkür ediyorum.
Güveniniz, gücümüzdür.

Saygılarımla
Kemalettin Özgür
Makina Yüksek Mühendisi, Genel MüdürÇALIŞTIĞIMIZ MARKALAR